Cetelem je na našem trhu považován za jednoho z nejlepších, nejserióznějších a pro klienty i nejvýhodnějších nebankovních poskytovatelů úvěrů. Nabízí také svoji kreditní kartu, která si ve výhodnosti také nezadá ani s bankovními konkurenty.

Skvělá nebankovní kreditní karta Cetelem

Karta je typu MasterCard, takže s ní můžete své nákupy platit po celém světě i na internetu, kde přijde vhod virtuální kreditní karta, která zvyšuje bezpečnost plateb na internetu. S kreditkou od Cetelem lze provádět i všechny další standardní operace včetně výběrů z bankomatů u nás i ve světě a cash-backu až do výše 1 500 Kč.

Bezúročné období až 55 dnů

Jak známo, kreditní karty jsou skvělý platební nástroj, ale mnohem horší úvěry, což platí i pro kartu od Cetelemu. Placení kartou je velmi zvýhodněno a při správném použití může svému majiteli ušetřit stovky (až tisíce) korun měsíčně. A to i díky bezúročnému období, které může být dlouhé až 55 dnů. Pokud platby z minulého měsíce nezaplatíte do 25. dne měsíce následujícího, začnou se počítat běžné úroky, které u kreditních karet, tu od Cetelemu nevyjímaje, přesahují 20 % p.a.

Chcete se dozvědět, které kreditky jsou aktuálně nejvýhodnější? Srovnejte si kreditní karty ZDE!

Slevy na nákupy a bonusy

Výhody kreditní karty od Cetelem ale u bezúročného období nekončí, naopak. Cetelem má desítky partnerských obchodů a poskytovatelů služeb, u kterých nabízí při placení kartou výrazné slevy v řádech desítek procent. Navíc odměňuje pravidelné používání až 150 Kč měsíčně (1,5 % z peněz čerpaných na platby obchodníkům).

Velmi zajímavá je kreditní karta i pro platby v zahraničí, kde Cetelem naúčtuje ani další poplatky za převod měny a využívá výhodné směnné kurzy MasterCard. Naopak se s kartou nevyplatí vybírat z bankomatu a kvůli měsíčnímu poplatku 69 Kč za vedení by neměla také jen tak ležet v šuplíku – na to se více hodí kontokorent. Pro aktivní uživatele ale může Cetelem kreditní karta znamenat výhodný platební nástroj, obzvláště při současném zhodnocování úspor (utrácíte peníze banky a ty vaše mohou zatím vydělávat).